Bony towarowe

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu możliwość zakupu BONÓW TOWAROWYCH dla Państwa pracowników. Oferujemy BONY Z RABATEM (uzależnionym od wartości Państwa zamówienia) o nominałach od 5 do 100 PLN, możliwe do realizacji we wszystkich marketach E.LECLERC w całym kraju. Bony są doskonałym pomysłem na prezent, nagrody czy premie pracownicze. Korzystając z naszej oferty dajecie Państwo swoim pracownikom podwójny prezent:

- dostają bony pozwalające na zakup wielu produktów w promocyjnych cenach z bogatego wyboru asortymentu (ponad 30 tys. produktów)

- za bon o danym nominale mogą kupić dużo więcej, z uwagi na nasze bardzo niskie ceny

BONY TOWAROWE "E.LECLERC- Jerozolimskie" to:

 • łatwe i proste zakupy bez gotówki w dowolnie wybranym hipermarkecie sieci E.LECLERC na terenie całej Polski

 • praktyczne narzędzie motywowania pracowników

 • doskonały pomysł na prezent, nagrody czy premie pracownicze

 • dostęp do bogatego wyboru asortymentu (ponad 30 tys. produktów)

 • niskie ceny

Jak zamówić BONY TOWAROWE?

 • Należy wypełnić formularz zamówienia.

 • Płatności za BONY TOWAROWE można dokonać przelewem na konto: RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A. nr: 63 1750 0009 0000 0000 0710 7315

 • BONY TOWAROWE są wydawane po dokonaniu przez zamawiającego wpłaty pełnej kwoty i zaewidencjonowaniu tej wpłaty na naszym rachunku.

Ogólne warunki sprzedaży:

 1. Bonami można płacić za towary dostępne w hipermarketach E. Leclerc na terenie całej Polski

 2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za bony utracone lub zniszczone

 3. Bony nie mogą być wymienione na gotówkę i nie jest możliwe wydanie reszty w gotówce

 4. Termin ważności bonów wg stempla – 3 miesiące. Na prośbę Zamawiającego termin może być zmieniony, jednak na okres nie dłuższy niż 1 rok.

 5. Po upływie daty ważności bony nie będą realizowane.

Dobrana paczka

W ramach tej oferty polecamy realizację świadczeń rzeczowych Firmy na rzecz Pracowników ze środków funduszu socjalnego.

,,DOBRANA PACZKA'' jest podobna w formie do klasycznych paczek świątecznych, ale znacznie wygodniejsza szczególnie dla Pracowników. Polega ona na zapewnieniu spełnienia zindywidualizowanych   potrzeb  każdego z nich w  drodze  osobistego  wyboru  towarów w paczce z oferty sklepów E.LECLERC – w ramach kwoty przyznanej Pracownikowi przez Firmę (limitu).

Firma

 1. Składa zamówienie na ,,DOBRANE PACZKI'', określając liczbę Pracowników i kwotę limitu (każdy z nich może mieć dowolną kwotę limitu i termin jego realizacji),
 2. Wpłaca kwotę równą sumie wszystkich limitów tytułem przedpłaty (0% prowizji dla nas).

Pracownicy firmy

 1. W trakcie jednej lub kilku wizyt w sklepach E.LECLERC realizują odbiór paczek, dzieląc limit na dowolne części i dobierając zawartość paczki według własnego uznania. Odbywa się to w ramach przyznanego indywidualnego limitu, w kwocie nie przekraczającej wartości tego limitu za jednostkowy towar. Służy do tego specjalna karta identyfikacyjna, upoważniająca do odbioru towarów w imieniu i na rzecz Firmy.

My:

 1. Wydajemy Firmie karty, pozwalające zidentyfikować każdego z Pracowników i przypisany mu limit – zgodnie z zamówieniem,
 2. Wydajemy towary Pracownikom oraz rozliczamy z Firmą przedpłatę za pomocą zbiorczej faktury VAT wystawionej na Firmę, dołączając wykazy towarów odebranych przez każdego z Pracowników, identyfikowanych numerem karty.

Ponadto oferujemy korzystne rabaty uzależnione od wysokości przedpłaty. 
Szczegółowe informacje:

Szczegółowe informacje:
- tel.: +48223393156
- fax: +48223393102
- mail: warszadis@leclerc.biz.pl

Kosze prezentowe

Oferujemy Państwu  duży wybór koszy prezentowych i okolicznościowych.

Istnieje możliwość indywidualnego skomponowania zawartości kosza oraz zakup gotowego (dostępne w Punkcie Obsługi Klienta). Indywidualne zamówienia realizujemy ściśle według życzeń klienta (dobór towarów, cena, kolorystyka).

Zamówienia można składać pod numerem telefonu +48223393150 lub w Punkcie Obsługi Klienta lub drogą mailową warszadis@leclerc.biz.pl

Formularz zamówienia na kosze prezentowe lub paczki

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK