VIA™ - Moje Rachunki i Moje Doładowania w kasie sklepowej: tanio, bezpiecznie i wygodnie

Czy warto co miesiąc denerwować się staniem w kolejce do okienek przyjmujących wpłaty w banku lub na poczcie? W sklepach Leclerc, dzięki sieci VIA™, można uregulować rachunki przy okazji płacenia za zakupy. Wystarczy wręczyć fakturę kasjerce, która zeskanuje znajdujący się na niej kod kreskowy. Po zapłaceniu otrzymamy dowód wpłaty. Poza oszczędnością czasu, jest jeszcze inny ważny powód zachęcający do tej formy płatności – w naszej kieszeni zostaje więcej pieniędzy, bo prowizja w sieci VIA™ - Moje Rachunki wynosi tylko od 0 do 1,99 złotych. Co więcej, w ten sposób można również zapłacić ratę kredytu, a nawet wpłacić pieniądze na fundusz inwestycyjny. Wszystko oparte jest na systemie, który gwarantuje bezpieczeństwo (ręczne wprowadzanie danych z faktur jest wykluczone!) i terminowość transakcji. Za pośrednictwem sieci terminalowej VIA™ możemy także skorzystać z usługi VIA™ - Moje Doładowania i dokonać elektronicznego uzupełniania kont telefonów działających w systemie pre-paid. W ofercie znajdziemy też doładowania tanich rozmów międzymiastowych i międzynarodowych z telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz telefonii internetowej (tanie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe przy użyciu komunikatorów internetowych).

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z usługi Elektronicznego Doładowania Telefonów Komórkowych przez terminal.

To bardzo prosta, bezpieczna i szybka forma doładowania telefonów komórkowych. Już po kilku sekundach, otrzymują Państwo wydruk (tzw. telekartę), zawierającą 14-cyfrowy telekod, umożliwiający doładowanie.

Oferujemy doładowania telefonów następujących operatorów:

• TAK TAK ( 5zł, 25zł, 50zł,100zł, 150zł)
• ORANGE (5zł, 25zł, 50zł,100zł, 150zł)
• PLAY  (10zł, 30zł, 50zł, 70zł, 100zł, 150zł )
• SIMPLUS (10zł, 30zł, 50zł, 100zł, 150zł )
• Karta Telegrosik (10zł, 20zł, 50zł )
• SAMI SWOI  (10zł, 20zł, 40zł )

oraz:  TELEPIN, TELEŚWIAT, HALO

Punkt, w którym możecie Państwo doładować telefon znajduje się w Butiku Papierosowym w Galerii Handlowej

Za pośrednictwem sieci terminalowej VIA™ można skorzystać z usługi VIA™ - Moje Doładowania i dokonać elektronicznego uzupełniania kont telefonów działających w systemie pre-paid. W ofercie znajdziemy też doładowania tanich rozmów międzymiastowych i międzynarodowych z telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz telefonii internetowej (tanie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe przy użyciu komunikatorów internetowych).

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK